Poznajnaszą inwestycję

O inwestycji

Żółkiewskiego 7 łączy w sobie zalety życia w dużym mieście z korzyściami płynącymi z mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Podwyższony standard wykończenia (m.in. wysokość pomieszczeń od 2,8m do 3m, drzwi wejściowe, drzwi antywłamaniowe, cichobieżna winda) wpływa na wygodę i komfort przyszłych właścicieli.

Większość mieszkań jest trzypokojowa, a ich powierzchnia waha się od 44m2 do 60m2 – praktyczny rozkład pozwala na dużą swobodę aranżacji. Ponadto wszystkie balkony i loggie leżą od strony południowej, dzięki czemu lokale są bardzo dobrze doświetlone. Dzięki temu, że są zorientowane na patio, można w zupełnej ciszy wypić poranna kawę.

Kameralna
inwestycja

Świetna
lokalizacja

Podwyższony
standard

Atrakcyjna
architektura

Funkcjonalne
mieszkania

Wiele udogodnień

Słońce wprowadza życie do naszych domów, dlatego staraliśmy się wkomponować jak najwięcej dużych okien od balkonów francuskich. Niewątpliwą zaletą narożnego położenia budynku jest ekspozycja każdego mieszkania na co najmniej dwie strony świata – docenią to wszyscy domownicy wietrzący mieszkanie w cieplejsze dni.

Każdy wracający z rodzinnych zakupów doceni wygodną
halę garażową, z obszernymi komórkami lokatorskimi
i bezpośrednim dostępem do cichobieżnej windy
.
Do dyspozycji odwiedzających nas gości są ogólnodostępne
i bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Zależało nam na dużej przestrzeni, dlatego nasze mieszkania mają wysokość nawet 3m. Taki układ pozwala na zaprojektowanie antresoli
i zabudowę wysokich szaf garderobianych czy podwieszanych żyrandoli. Komfort użytkowania musi iść w parze z bezpieczeństwem, dlatego zastosowaliśmy drzwi antywłamaniowe (z najwyższą klasą C)
o podwyższonej izolacji akustycznej
.

Przywiązujemy ogromną wagę do detali, dlatego w budynku znajdzie się reprezentacyjna klatka wejściowa.
Elewacja klatki wejściowej będzie wyłożona naturalnym cedrem kanadyjskim. Łączenie profilem stworzy efekt
żaluzji. Obok przeszklonych drzwi pojawią się efektowne płyty elewacyjne o fakturze betonu architektonicznego.
Całość dopełnią detale ze stali nierdzewnej, jak skrzynki na listy, oznaczenie budynku, balustrady i poręcze.

Budynek wpisuje się w kameralną zabudowę pierzejową (niska zabudowa z licznymi drzewami i trawnikami wzdłuż mniejszych uliczek). Pomimo bliskości ulicy Grochowskiej
w okolicy panuje spokojna atmosfera. Ponadto wszystkie balkony i loggie wychodzą bezpośrednio na patio.

Dbamy o zieleń, dlatego od strony południowej zasadzimy siedem dodatkowych drzew, które z czasem będą tworzyły szpaler wzdłuż wjazdu do hali garażowej. Minimalistyczne donice wkomponowane w wejście budynku na pewno będą pięknie prezentowały się z wiosennymi, rozkwitającymi kwiatami. Energooszczędny system oświetlenia części wspólnych gwarantuje niski koszt użytkowania dla przyszłych nabywców.

Modernistyczna architektura jest inspirowana budynkiem Zollverein School of Management and Design w Essen. Przesunięte asymetrycznie okna z wykorzystaniem port a fentre nadają budynkowi dynamicznego charakteru. Inwestycja została zaprojektowana przez uznanych architektów ppfp architekci.

Zollverein School of Management and Design w Essen.

Lokalizacja

ul. Żółkiewskiego 7,
04-305 Warszawa

Poznaj okolicę